Published On: 6 Shtator, 2016
Bota |

Shërbimet sekrete zbulojnë diçka tronditëse për ISIS dhe sulmin në Paris

Atentatet e Parisit, në “Stade de France”, në kafenetë e qytetit dhe në sallën e artit Bataclan ishin pjesë e një plani të ISIS që parashikonte edhe objektiva të tjerë dhe jo vetëm në Francë, shkruan CNN në edicionin e tij online, që citon dokumente të shërbimeve sekrete.

 

Sipas të dhënave, 13 nëntori 2015, duhet të kishte qenë dita e një sulmi global dhe simultan në disa vende të Evropës, mes të cilave edhe Holanda e Britania e Madhe.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...