Published On: 10 Qershor, 2016
Bota |

Shembet xhamia në Pakistan, pesë persona të vdekur

Nga një shembje e xhamisë në qytetin Karachi, në Pakistan, pesë persona kanë vdekur, sipas policisë lokale

Zona është e kontrolluar nga policia dhe njësitet e shpëtimit. Ende nuk dihet se a ka persona të tjerë të cilët mund të gjenden nën rrënojat e shembjes, shkruan RT./GazetaExpress/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...