Published On: 4 Mars, 2016

Shekip Fazliu: Këto janë armët që i kishim gjatë Betejës së Prekazit (Video)

  • Bashkëluftëtari i Adem Jasharit, Shekip Fazliu, në Emisionin “Komiteti” ka folur edhe për armët që i kanë pasur në duar Adem Jashari dhe familja e tij gjatë përballjes me forcat serbe.

Ja çfarë thotë ai:

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...