Published On: 12 Prill, 2016

SHEIKU i Kosovës, Naim Tërnava! Ja luksin që ia krijoi djalit të tij! (Foto)

  • Ky është Harisi, djali i Myftiut të Kosovës Naim Tërnava.

Djali i Myftiut të Kosovës Naim Tërnava, Harisi bën një jetë luksoze.

Ai shëtit Europën dhe shihet gjithmonë me vetura të shtrenjta.

Ndërkohë kohë më parë ai nëpërmjet Facebook kishte bërë thirrje për shkuarje në Siri për të luftuar.

 

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/video-per-kosoven-qe-po-cmend-serbet-ne-internet-dy-video-foto/

http://www.shqiptari.eu/te-arrestohet-myftiu-naim-ternava/

http://www.shqiptari.eu/luftetari-e-veterani-patriot-i-rreme-kishte-kerkuar-10-000-euro-per-nje-melodi-dhe-te-kendoj/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...