Published On: 31 Korrik, 2016

Shefqet Krasniqi me mesazh të marrë për femrat e detit: S’jeni tjetër përpos prostitute (Video)

Ish imami i Xhamisë së Madhe, Shefqet Krasniqi përmes një video thotë se shkuarja në deti është një prej harameve (mëkateve) më të mëdha për myslimanët, por dhe ato femra që shkojnë në plazh konsiderohet prostituta

Nuk është hera e parë që Shefqet Krasniqi del publikisht me deklarata të tilla, për më tepër, shikoni videon e mëposhtme./GazetaExpress/

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Xhem Baruti thotë:

    Me e quejt kete njeri Lope, qajne lopet prej ofendimit qe i bahet.

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(1)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...