Published On: 14 Dhjetor, 2015

Shefi i sigurimit të Kuvendit ‘mik’ me Hashim Thaçin

Shefi i Sigurimit të Kuvendit Fatmir Sheqiri si duket bashkë me vëllain e tij Ilir Sheqirin janë simpatizues të flaktë të Hashim Thaçit.

Në profilin e tij në Facebook kapiteni Fatmir Sheqiri, ka edhe këto dy foto me Hashim Thaçin. Në foton e parë shihet Fatmir Sheqiri ulur, kurse në foton e dytë vëllai i tij Iliri.

Sot Drejtori i Departamentit të Mbrojtjes së afërt në Polici, Fitim Selimi ka mohuar suspendimin e kapitenit të mbrojtjes së afërt, Fatmir Sheqiri, i cili siç deklaroi Kadri Veseli është edhe shef i sigurimit të Kuvendit.

Kryeparlamentari Kadri veseli e akuzoi sot Shefin e Sigurimit të Kuvendit Fatmir Sheqirin se ka bashkëpunuar me opozitën për të futur mjete të ndaluara në Kuvend dhe për këtë edhe është shkarkuar.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...