Published On: 18 Shtator, 2016
Bota |

SHBA, qëllohet 8 herë me breshëri armësh agjentja

Një oficere e policisë amerikane është qëlluar të paktën tetë herë nga një person i armatosur.

Për fat të mirë, gruaja në fjalë ka arritur t’i shpëtojë bresherisë së plumbave falë jelekut antiplumb që kishte mbajtur veshur, shkruajnë mediat amerikane.

Ngjarja ka ndodhur mrëmbjen e 16 shtatorit në afërsi të kampusit të Universitetit të Pensilvanisë. Pasi ka qëlluar agjenten, autori është larguar duke qëlluar nëpër rrugët e lagjes, duke plagosur një ish-polic dhe 4 civilë, para se të vritej nga patrullat.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...