Published On: 14 Gusht, 2016
Bota |

ShBA: Një imam dhe asistenti i tij vriten në Nju Jork

Një imam dhe asistenti i tij u vranë dje me plumba pranë një xhamie në Nju Jork, njoftoi policia.

Maulama Akonjee, 55 vjeç, dhe asistenti i tij Thara Uddin, 64 vjeç, u vranë me plum në kokë rret orës 14:00 sipas orës lokale (18:00 GMT) në lagjen popullore të Ozone Park, në zonën e Queens.
Ata janë transportuar në spitalin Jamaica, ku vdekja e imamit Akonjee u konstatua menjëherë ndërsa personi tjetër, Thara Uddin, vdiq për shkak të plagëve, njoftoi një zëdhënës i policisë. Policia ka deklaruar se për momentin nuk njiheh arsyet e vrasësi

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...