Published On: 17 Qershor, 2016

SHBA e mund Ekuadorin, kualifikohet në gjysmëfinale (Video)

Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë kualifikuar në gjysmëfinales të Kupës së Amerikës

Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë gjysmë finalistet e parë të Kupës së Amerikës. SHBA në çerekfinale e ka mposhtur Ekuadorin me rezultat 2:1.

Golat për ekipin e Jurgen Klinsmanit i kanë shënuar: Clint Dempsey (22) dhe Gyasi Zardes (65), derisa golin për Ekuadorin e ka realizuar  Michael Arroyo (74). /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...