Published On: 10 Shkurt, 2016

Shaqiri, Xhaka e Behrami me këto fanella do të luajnë kundër Shqipërisë (Foto)

  • Përfaqësuesja e Zvicrës ka prezantuar njërën nga fanellat që do ta bartë në Kampionatin Evropian.

Kompania “Puma” ka vendosur që të rrezikojë duke vendosur vija të kuqe të cilat përfaqësojnë flamurin e Zvicrës.

Lojtarët shqiptarë të Zvicrës mund ta përdorin këtë ndeshje pikërisht kundër Shqipërisë që mund të luajë me ngjyrat e saj kryesore kuqezi.

Zvicra është në një grup me Shqipërinë, Francën dhe Rumaninë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...