Published On: 18 Gusht, 2017

Shaqiri si Ronaldinho (Video)

  • Shaqiri është gati për sfidën me Arsenalin.

Xherdan Shaqiri është gati për sfidën me Arsenalin dhe përballjen me dy vëllezërit shqiptarë, Shkodran Mustafin dhe Granit Xhakën.

Ai në stërvitje ka bërë disa lëvizje magjike, që ka shtyrë klubin anglez, Stoke City, ta postojë në rrjetet sociale.

“Shaqiri duke u përgatitur për ndeshjen e nesërme ndaj Arsenalit”, ka shkruar klubi në “Twitter”. /Gazeta Express/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...