Published On: 4 Shkurt, 2016

Shaqiri s’e heq Kosovën nga këmba (Foto)

Ylli shqiptar i Stoke Cityt, Xherdan Shaqiri, ka treguar edhe një herë se përherë do të mbajë simbolet e shtetit të Kosovës në këpucët e tij të futbollit edhe pse përfaqëson Zvicrën.

Ai sot ka publikuar një fotografi të re me këpucët në të cilat shihet flamuri i Kosovës dhe ai i Zvicrës si dhe emrat e vëllezërve dhe motrës së tij.

Shaqiri ka mbajtur këto simbole në këpucët e tij thuajse gjatë gjithë karrierës së tij.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...