Published On: 3 Gusht, 2016

Shaqiri e kall në dasmën e frizerit, këndon dhe vallëzon pa ndalë (Video)

Xherdan Shaqiri po e kallë në dasmën e frizerit të tij

Futbollisti i Stoke Cityt, Xherdan Shaqiri është duke kaluar shumë mirë në dasmën e frizerit të tij, Fitni Abdulovski, e cila po mbahet në Dibër.

Ai përveç që është duke vallëzuar pa ndal, po i ndihmon edhe këngëtarit Valton Krasniqi që të këndojë. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...