Published On: 27 Shkurt, 2016

Shaqiri asiston në golin e dytë të Stoke (Video)

  • Në ndeshjen ndërmjet Stoke Cityt dhe Aston Villas nuk ka mundur të mungojë protagonizmi i Xherdan Shaqirit.

Mesfushori shqiptar ka qenë kreatori i golit të dytë të skuadrës së tij.

Falë harkimit të tij nga këndi, Marko Arnautovic shënoi me kokë golin e dytë personal më këtë sfidë (56’).

Golin e parë, ai e kishte realizuar nga pika e bardhë (51’). /Telegrafi/

 
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...