Published On: 14 Maj, 2016

Shantazhe e sulme brenda koalicionit/ Cila do të jetë dosja e rradhës e PS-së ndaj LSI-së?

Publikimi i dosjeve sekrete dhe inkriminuese nga te dyja palet duket se eshte kthyer ne metode pune dhe sulmesh per Partine Socialiste dhe Levizjes Socialiste per Integrim. Partia me e madhe ne qeveri, PS, prej disa kohesh ka nisur nje lufte te fshehte ndaj “ortakut” ne koalicion duke publikuar disa here raste qe implikojne LSI-ne dhe kryetarin e saj, Ilir Meta.

Frika ndaj nje rritjeje tjeter te LSI-se ben qe PS te perdore te gjithe armaten e saj mediatike per sulme te herepashershme sic ishte dhe kjo e fundit ne rastin e “Escobarit te Ballkanit”, Kelmend Balili.

Por pyetja qe ngrene te gjithe eshte se, cili do te jete sulmi i rradhes i PS-se ndaj LSI-se? Sic thote edhe vete kryeministri Rama: Nuk keni pare gje akoma… /Opozita.com/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...