Published On: 21 Shkurt, 2016

Shadije Pllana: Srgjani m’i vrau vëllezërit dhe burrin (VIDEO)

  • Shadije Pllana, e cila iu vranë burri dhe dy vëllezërit në masakrën në rrugën e Kovaçëve të Mitrovicës, në emisionin “Zona Express”, ka rrëfyer tmerrin që përjetoi.
  • Ajo thotë se nuk e di se si e bënë gjumin Srgjani, që ia vrau vëllezërit

 
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...