Published On: 27 Prill, 2016

Shaban Syla dhe Shpresim Uka, kusheri të Azem Sylës bastisen edhe në qelitë e tyre

Qelitë e dy të burgosurve kusheri të Azem Sylës Shaban Syla dhe Shpresim Uka janë bastisur nga forcat policore. Mësohet se dy të burgosurit janë vizituar nag policia ngase edhe ata janë në listën e të dyshuarave. Policia e Kosovës dhe EEULEX nuk po i krusen as të burgosurit në burgun e Dubravës.

Në qelitë e Shaban Sylës, Driton Hajdarit dhe Fahredin Gashit janë bastisur mëngjesin e sotëm nga EULEX-i.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...