Published On: 19 Korrik, 2016

Sevilla mposht konkurrencën e Barcelonës për sulmuesin argjentinas

  • Sevilla është shumë pranë transferimit të sulmuesit të Atletico Madridit, Luciano Vietto

Skuadra e Sevillas ka mposhtur konkurrencën e Barcelonës për sulmuesin e Atletico Madridit, Luciano Vietto.

Vietto ishte transferuar vetëm një vit më parë në Atletico, po ka luajtur shumë pak dhe ai kërkon një skuadër ku mund të ketë minutazhë më të madhe.

Pikërisht kjo është arsyeja sipas Mundo Deportivo, e cila po e shtynë Vietton që të refuzojë Barcelonën dhe të transferohet në Sevilla.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...