Published On: 7 Gusht, 2016

“Serbia” në Shkup e stërmbushur me ujë, dhjetëra makina të fundosura (FOTO)

Ky është bulevardi i pagëzuar “Serbia” që është stërmbushur me ujë ku nën dhe mbi të po notojnë makinë dhe gjësende të tjera.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...