Published On: 15 Dhjetor, 2015
Bota |

Sëmundja misterioze e Putin, ja cila është e vërteta sipas ekspertëve

Kohët e fundit është folur se Vladimir Putin vuan nga probleme nervore madje ka pasur edhe zëra se vuante nga Parkinsoni.

Thashethemet nisën pasi u vu re një harkim në trupin dhe ecjen e tij.

Por sipas ekspertëve kjo vjen si pasojë e stërvitjes së dikurshme kur ishte pjesë e KGB-së.

Një grup ekspertësh britanikë, neurologë etj, kanë analizuar ecjen e tij dhe ngadalësimin e lëvizjes së krahut të tij të djathtë.

Sipas tyre është “lëvizja e pistoleros”.

Është rezultati i shumë viteve si agjent operativ.

“Ai stërvitej në një mënyrë të caktuar për të qenë gjithmonë gati për t’u përballur me armikun dhe ngadalësimi i lëvizjeve vjen si pasojë e stërvitjes”, thonë ekspertët.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...