Published On: 13 Janar, 2016

Seminar nga prof.dr.Jahja Kokaj, për strategjitë moderne të mësimdhënies

 

Shkencëtari i shquar i NASA-s, profesor dr.Jahja Koka, i cili këto ditë po qëndron në Kosovë, dhe po mban disa cikle ligjërimesh në fusha të ndryshme të ekspertizës së tij të jashtëzakonshme shkencore, sot e mërkure do të mbajë një seminar ku do të sjellë përvojën e re në transmetimin e njohurive.

Sipas njoftimit seminari i radhës, pas atyre në Prishtinë dhe në Prizren, por për çështje të tjera, ky do të mbahet në Gjakovë.

“Me dt. 13.01. 2016, në Gjakovë, mbahet seminari (workshop) me titullin: Strategji moderne të mësimdhënies: Mekanizmi i transmetimit të njohurive, prof. Dr. Jahja Koka, drejtor i QESHKN-së vendi: Gjakovë, salla e Universitetit “Fehmi Agani”, koha 11:00”, ka njoftuar prof.Kokaj në fb.  Shqiptari.eu

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...