Published On: 2 Mars, 2016

Selmanaj e godet Kadri Veselin!

Analisti politik, Driton Selmanaj e ka goditur edhe një herë zëvendëskryetarin e PDK-së, Kadri Veseli.

Ai në emisionin “Click” të RTV 21, ka theksuar se vetëm në Kosovë ndodh që një njeri punën e parë ta ketë kryetar të Kuvendit, raporton Gazeta Blic.

 Në anën tjetër, Halil Matoshi ka thënë se Gjykata Speciale duhet të funksionalizohet.

Matoshi ka thënë se duhet të mësohemi me vendime të gjykatave, dhe duhet t’i marrim si normale.

“Tek të gjitha shoqëritë, e sidomos tek kjo e jona dy modele për të kaluarën, patrialkal dhe qytetar”, ka thënë Matoshi raporton, Gazeta Blic.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...