Published On: 19 Shkurt, 2016

Selimi shpalos flamurin kombëtar nga dritarja e Kuvendit

Visar Ymeri dhe Rexhep Selimi kanë përshëndetur protestuesit nga brenda Kuvendit përmes dritareve.

Të qeshur ata i kanë dhënë “zemër” protestuesve, nga ku më pas Rexhep Selimi i ka përshëndetur ata duke nxjerr flamurin kombëtarë shqiptarë në dritaren e Kuvendit. /KosovaPress/

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...