Published On: 2 Nëntor, 2016

Selimi: Ata që ua kanë hapur gropën ushtarëve të UÇK-së, do të bien vet në të!

Rexhep Selimi, deputet i Vetevendosjes ka thane ne Rrokum Roll me Fidan Jupollin ne Televizionin Rrokum se ka deshmue per rastin e fundit te Limajt, tue thane se beson ne pafajesine e Limajt dhe ne pastertine e luftes clirmitare.

Ai ka thane se edhe rasti Drenica asht ma shume konspiracion se sa hetim real, tue shtue se ai beson fuqishem ne kete rast dhe ne pafajesine e tyne.

Simbas tij, krejt vendi po kalon ne nji lloj konspiracioni tue shtue se keta njerez po persekutohen nga akter te ndryshem te cilet nuk po ja dojne te miren luftes dhe vendit.

Rexhep Selimi po ashtu ka komentu edhe ndamjen nga Qeveria per mbrotjen nga Gjykata Speciale, tue thane se lufta nuk mundet me u mbrojt me 1.5 as me 150 milione ngase nuk kane efekt dhe nuk munden me shfajqesue veten me keto pare.

Ai ka akuzue krejt deputetet qe e kane votue Specialen te cilen simbas tij, ja kane ba gropen  ushtareve te vete UCK’s, por ne fund kane me ra vete ne grope.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...