Published On: 5 Janar, 2016

Seldi feston ditëlindjen, ja si e uron e dashura (Foto)

  • Këngëtari Seldi Qalliu i cili u bë i njohur pas pjesëmarrjes në “Big Brother”, ka festuar ditëlindjen

Prej disa vitesh tashmë ai është në një lidhje serioze me kosovaren Dafina Zeka, vajzën e gazetarit Milaim Zeka.

Në këtë përvjetor, Seldi ka marrë një urim të ndjerë edhe nga e dashura e tij.

“Të dua dhe do të të dua përgjithmonë”, ka shkruar Dafina në urimin e saj. Sakaq Seldi po i mungon së fundmi tregut muzikor me këngë të reja.

Përndryshe Seldi sot mbush 29 vjeç.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...