Published On: 26 Janar, 2016

Sela:Vrasësi me pagesë kishte urdhër të vriste Krenar Llogën

Kryetari i Komunes se Strugës Ziadin Sela sot shpalosi edhe letrën kërcënuese, ku sipas tij kishte marrë një informacion se, interpoli i Shqiperisë  e kishte informuar Interpolin e Maqedonisë se një vrasës me pagesë kishte urdhër të vriste sekretarin e komunës së Strugës Krenar Lloga.

Ai para gazetarëve akuzoi policinë e shtetit që nuk ka marrë asnjë masë sigurie dhe se nuk ka reaguar asnjëherë.

”Para disa ditësh kam marrë një letër kërcënuese për jetën time dhe për Krenar Llogën dhe këtë mund ta kinfirmoni pranë organeve policore”,u shpreh kryetari i komunes Ziadin Sela.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...