Published On: 4 Tetor, 2016

Selanik/ Emigrantët përdhunojnë studenten brenda universitetit

Një studente 23 vjeçare është përdhunuar nga tre emigrantë në Selanik të Greqisë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur të dielën në ambientetet e Universitetit Aristoteli.

Agresorët janë dy sirianë dhe një afgan, të cilët do të akuzohen për grabitje, përdhunim dhe abuzim seksual.

Ngjarja bëhet edhe më tronditëse nga fakti se këta persona kanë sulmuar edhe vajza të tjera më parë.

Emigrantët e arrestuar janë të moshës 17, 20 dhe 27 vjeç.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...