Published On: 1 Shtator, 2016

Sela: Zgjedhjet rast për eliminimin e Ahmetit dhe Thaçit

Një ditë pas marrëveshjes për mbajtjen e zgjedhjeve më 11 dhjetor, kreu i LR-PDSH-së ka thënë se zgjedhjet do të jenë një rast i mirë që shqiptarët ti largojnë nga skena politike liderin e BDI-së Ali Ahmetin dhe atë të PDSH-së Menduh Thacin. Sela tha se para zgjedhjeve Gruevski duhet të jep përgjegjësi për shkeljet e shumta para prokurorisë speciale kurse Zaevi të sqaroj opinionin pse mashtroi për pastrimin e listës zgjedhore nga votuesit fiktiv.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...