Published On: 31 Gusht, 2016

Seksi sekret në pyll me gruan e martuar kthehet në tragjedi

Ai që planifikohet të ishte një takim pasionant, u kthye në tragjedi.

Ngjarja ka ndodhur në provincën “Belluno” në Itali, shkruajnë sot mediat lokale.

Siç raportohet, një çift u nis me makinë për në pyjet e “Feltrino-s” për një takim pasionant, por gjatë marrëdhënies seksuale, gruaja u ndje keq, dhe pas pak minutash pësoi atak kardiak dhe humbi jetën, ndërkohë që i dashuri i saj mbeti i shokuar, shkruan Syri.net.

Djali u përpoq ta përmendte, por duke e parë se situata ishte e rëndë telefonoi shërbimin e urgjencës, të cilët hasën vështirësi për të gjetur pozicionin e tyre, pavarësisht shpjegimeve të djalit, pasi çifti ndodhej në një zonë të izoluar.

Gruaja u transportua me urgjencë, por mjekët lajmëruan vdekjen e saj. Gruaja, ishte e martuar dhe me fëmijë

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...