Published On: 3 Prill, 2016

Seks skandali: Shqiptarët janë shumë kurioz të dinë se ç’ndodhi në krevatin e tjetrit

  • Dashamir Shehi e cilëson si një dallgë në një gotë me ujë të gjithë debatin një javor për një bisedë erotike mes deputetes Ermira Mehmeti dhe zv.kryeministrit shqiptar në qeverinë maqedonase, Musa Xhaferri.

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/tmerr-sabit-geci-ne-e-kemi-vra-kolonel-ahmet-krasniqin-dhe-enver-malokun-deshmia-imerit/

http://www.shqiptari.eu/barbaroset-partiak-shfryjne-epshet-ne-kofshet-e-bardha/

Gjatë emisionit “Pasdite në Top Channel”, Shehi tha se i gjithë ky debat vjen pasi shqiptarët janë shumë kurioz se ç’ndodh në krevatin e tjetrit.

Kjo është një dallgë në një gotë ujë. Kjo vjen ngaqë jemi një shoqëri e prapambetur.

Ne nuk na duhet kjo histori. Gjysma e shqiptarëve ka pasur një pakënaqësi perverse që donin të dinin çfarë ndodhte në krevatin e botës.

Këta të dy (Ermira Mehmeti dhe Musa Xhaferr) nuk janë gjykuar ndonjëherë se sa të zotë janë për të bërë politikë. Këta po gjykohen për këtë lloj marrëdhënie, edhe kjo nëse është.

Këtu shkoi Klinton me daktilografisten e tij dhe u mbyll duke bërë një gjyq. Këtu do bëhet një zhurme, por jo kaq, sepse kemi dy javë që merremi me këtë”, tha Shehi.

Sipas tij “ këtu është hapur kjo lojë. Përgjimi i këtij, video e atij. Kemi dy vjet që merremi me videon e deputetit. Aty duhet të ketë të vërteta, por me këtë duhet të merren njerëzit që janë ekspertë. Ndërsa ne po përfshihemi të gjithë sepse kemi kuriozitet pervers për ta ditur”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...