Published On: 7 Prill, 2016

Seks-skandali pritet të shtrihet edhe në Shqipëri. “Ku je moj pjeshka e Shqipërisë etnike”

Skandali i përgjimeve në Maqedoni pritet të shtrihet deri në Tiranë.

Mediat maqedonase shkruajnë se një deputet i rëndësishëm i mazhorancës është bërë pjesë e skandalit seksual me një kolege shqiptare në Maqedoni.

Sipas tyre, ai mësohet t’i ketë thënë me telefon deputetes shqiptare të Maqedonisë:

“Ku je moj pjeshka e Shqipërisë etnike. Do të të laj me pesë shishe shampanjë”.

Mediat në Maqedoni kanë shkruar se deputeti i mazhorancës i ka dhuruar deputetes shqiptare në Maqedoni nje banesë në Rivierën e Jugut.

Megjithatë, ato nuk kanë bërë me dije emrat e deputetëve të përfshirë në këtë ngjarje.

Pak ditë më parë, mediat në Maqedoni por edhe në Tiranë publikuan përgjimet e deputetes shqiptare Ermira Mehmeti me zv.kryministrin e  BDI-së në qeverinë e Maqedonisë.

Ky skandali çoi në tërheqejn e të gjithë ministrave të BDI-së nga qeveria dhe zëvëndësimine tyre me të tjerë./ 27.al

LEXONI EDHE:

http://www.shqiptari.eu/hidhet-gazlotsjelles-i-helmohet-ceremonia-madheshtore-padishahut-te-kosoves/

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...