Published On: 6 Prill, 2016

Seks-skandali 3 i përgjimeve erotike të Ermira Mehmetit/ Koço Kokëdhima i dhuron apartament në Himarë

skandali3

Skandali 3 i përgjimeve erotike të Ermira Mehmetit/ Koço Kokëdhima i dhuron apartament në Himarë

 

Nuk kaloi më shumë se një javë nga zbulimi i skandalit të parë të paskrupulltë, ku deputetja shqiptare Ermira Mehmeti sillej në telefon si një prostitutë, dhe derisa hamendësoheshin njerëzit, tash vjen i dyti, me një deputet milioner nga Shqipëria, me Koço Kokëdhimën e PS-së.

Për ta bërë edhe më interesante sagën Mehmeti, ajo u kujdes vet, që të thoshte se ‘një pjesë e zërit që dëgjohet është i imi’. Por, ata që e dëgjonin nuk e dallonin dot se cili zë ishte i saj dhe cili nuk ishte i saj, në fakt zëri duket një, unik. Pra, nëse në një pjesë të incizimit ka qenë zëri i saj, është e dyshimtë se zëri i saj duhet të ketë qenë pikërisht në pjesën më të nxehtë (më hot, si thonë çapkënët e sotëm), pra ajo minimalisht për të synuar ta bënte të besueshme deklaratën e saj, dhe ajo që është më e rëndësishme ta bënte të besueshme pafajësinë e saj, duhej të tregonte se vetëm kjo fjali apo ajo është e saj, dhe të tjerat të montuara.

Ndoshta kjo është rruga më e lehtë e çlirimit nga ngulfatja prej krimit të organizuar.
SHQIPTARË MOS E PRANONI TURPIN!
GAZETA SHQIPTARI.EU

 

BOMBE E RE!! — Demaskohet Ermira Mehmeti me Musa Xhaferin, bisede eksplicite, 18+ !!!

 

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...