Published On: 6 Prill, 2016

Seks-skandali 3 i përgjimeve erotike të Ermira Mehmetit/ Koço Kokëdhima i dhuron apartament në Himarë (Video)

skandali3

 • Skandali i përgjimeve në Maqedoni pritet të shtrihet deri në Tiranë.

Mediat maqedonase shkruajnë se një deputet i rëndësishëm i mazhorancës është bërë pjesë e skandalit seksual me një kolege shqiptare në Maqedoni.

Sipas tyre, ai mësohet t’i ketë thënë me telefon deputetes shqiptare të Maqedonisë:

“Ku je moj pjeshka e Shqipërisë etnike. Do të të laj me pesë shishe shampanjë”.

Mediat në Maqedoni kanë shkruar se deputeti i mazhorancës i ka dhuruar deputetes shqiptare në Maqedoni nje banesë në Rivierën e Jugut.

Megjithatë, ato nuk kanë bërë me dije emrat e deputetëve të përfshirë në këtë ngjarje.

Pak ditë më parë, mediat në Maqedoni por edhe në Tiranë publikuan përgjimet e deputetes shqiptare Ermira Mehmeti me zv.kryministrin e  BDI-së në qeverinë e Maqedonisë.

Ky skandali çoi në tërheqejn e të gjithë ministrave të BDI-së nga qeveria dhe zëvëndësimine tyre me të tjerë./ 27.al

Skandali 3 i përgjimeve erotike të Ermira Mehmetit/ Koço Kokëdhima i dhuron apartament në Himarë

Nuk kaloi më shumë se një javë nga zbulimi i skandalit të parë të paskrupulltë, ku deputetja shqiptare Ermira Mehmeti sillej në telefon si një prostitutë, dhe derisa hamendësoheshin njerëzit, tash vjen i dyti, me një deputet milioner nga Shqipëria, me Koço Kokëdhimën e PS-së.

Për ta bërë edhe më interesante sagën Mehmeti, ajo u kujdes vet, që të thoshte se ‘një pjesë e zërit që dëgjohet është i imi’. Por, ata që e dëgjonin nuk e dallonin dot se cili zë ishte i saj dhe cili nuk ishte i saj, në fakt zëri duket një, unik. Pra, nëse në një pjesë të incizimit ka qenë zëri i saj, është e dyshimtë se zëri i saj duhet të ketë qenë pikërisht në pjesën më të nxehtë (më hot, si thonë çapkënët e sotëm), pra ajo minimalisht për të synuar ta bënte të besueshme deklaratën e saj, dhe ajo që është më e rëndësishme ta bënte të besueshme pafajësinë e saj, duhej të tregonte se vetëm kjo fjali apo ajo është e saj, dhe të tjerat të montuara.

Ndoshta kjo është rruga më e lehtë e çlirimit nga ngulfatja prej krimit të organizuar.
SHQIPTARË MOS E PRANONI TURPIN!
GAZETA SHQIPTARI.EU

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/del-emri-i-rames-ne-panama-pas-pak-ditesh-kryeministri-do-te-jape-doreheqjen/

http://www.shqiptari.eu/skandalet-tronditese-a-i-kane-fshehur-hashim-thaci-dhe-prijes-opozitare-milionat-e-tyre-ne-panama/

http://www.shqiptari.eu/anketa-e-gazetes-shqiptari-eu-kush-duhet-ta-udheheq-ldk-ne-isa-mustafa-apo-dikush-tjeter/

BOMBE E RE!! — Demaskohet Ermira Mehmeti me Musa Xhaferin, bisede eksplicite, 18+ !!!
 
Displaying 4 Comments
Have Your Say
 1. Naser thotë:

  Në qoftë se më të vërtetë kanë bë montazh ata njerëz duhet të dënohen rreptësisht

  Përgjigjiuni
  Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)
 2. Bardhyl Kuka thotë:

  Na ishte një herë një “mëkatare” që quhej MARIA E MAGDALENËS, të cilën e përmend edhe Babla – Dhjata e Re për mes thënjeve të Lukës. Dua të kujtoj një insert nga një film për të.
  U TUBUAN BURRAT TA VRASIN MARI MAGDALENËN. Të gjithë i mushën duar me gurë për ta gjuajtur ate për vdekje. Shenjtori u tha burrave:

  “LE TA GJUAJË I PARI AI QË NUK KA BË KURRË NJË MËKAT, e pastaj të gjithë të tjerët!”

  Turma prit e prit të dalë një engjell, njëri që kurrë nuk ka bë asnjë mëkat, por nuk doli njeri. Atëherë të gjithë filluan një nga një t’i lëshojnë guret në tok.

  Njëjtë ndodh edhe me Maria Magdalenën tonë, alias Ermira Mehmeti. Por, ndër ne nuk u gjend ndonjë shenjtor ta vetëdijësojë turmën. Ermirën më së shumti e gjuajnë mëkatarët më të mëdhenj, ngase këta nuk dijnë ç’është mëkati, ç’është Errare humanum est, Omnen natura non turpem, ç’është të falësh gabimet, . . .

  Përgjigjiuni
  Pelqej(3) Nuk Pelqej(1)
 3. Musa thotë:

  Po kjo duket e inskenume sepse sigurisht qe behet fjale per njeriun ne anen tjeter te tel igjinise mashkullore se nuk e quen idiote por idiot Do ishte mire qe te ndalohen keto shantazhime.Populli jone femren e ka pas mbi te gjitha se sikur ti shahej nena ti dikuj aty ka krise pushka.Sigurisht qe edhe Ermira eshte nena vajza apo motra e diku Prandaj mos te biem preeshantazheve sllave

  Përgjigjiuni
  Pelqej(4) Nuk Pelqej(2)
 4. Adrian thotë:

  Audiot qe keni degju (posaqerisht ato klithjet) nuk jane zeri i Ermires. Identiteti i aktores e cila imiton zerin e Ermires do te beht publiek se shpejti ndersa Ermira do padise me miliona euro. falcifikatoret dhe mediumet qe kane percjelle kete incizime te inskenuara.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(9) Nuk Pelqej(8)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...