Published On: 30 Korrik, 2016

Seks para Bashkisë, as që duan t’ia dinë (Foto)

Një çift të rinjsh në Gjermani nuk u përmbajt, por nisi të bënte seks në mes të ditës, në një park përpara Bashkisë së Hanoverit.

Për gati një orë, 24-vjeçari dhe 18-vjeçarja ‘dhuruan’ një shfaqje të pazakontë për kalimtarët e shumtë.

Lajmi është publikuar një ditë më parë nga gjermania “Bild”.

Para pak ditësh, diçka e ngjashme u regjistrua në Mynih. Por, atje ndërhyri policia./
2w559c0.bild_-1

2w985c0.bild-1-700x394

3w559c0.bild_-1 (1)

3w559c0.bild_-1

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...