Published On: 6 Shtator, 2016

Seks në xhami: Imami “kapet mat” me një grua të huaj! (Video)

Një video tregon një imam të kapur nga banorët e një lagje në Fez, Marok duke bërë marrëdhënie seksuale me një grua të huaj.

Videoja, e cila është publikuar në YouTube më 4 shtator, ka shkuar viral në mediat sociale, përcjell Telegrafi.

Imami i cili dyshohet se u kap duke përdhosur shenjtërinë e xhamisë shfaqet në video duke argumentuar me banorët e lagjes, ku xhamia është e vendosur, me sa duket duke u përpjekur për të mbrojtur veten.

Kjo nuk ka ndaluar turmën e zemëruar për të denoncuar dhe e mallkuar atë dhe partneren e tij, për siç kanë thënë “përdhosje të vendit të shenjtë të adhurimit”.

Videoja përfundon me policinë duke e nxjerrë Imamin dhe partneren e tij nga brenda xhamisë, ndërsa njerëzit përreth duke e fyer, mallkuar dhe pështyrë, përcjell Telegrafi.

Sipas medieve të huaja, banorët i kishin “surprizuar” imamin e partneren e tij, deri sa ata ishin duke kthyer marrëdhënie seksuale. /Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...