Published On: 8 Gusht, 2016

Seks në vende publike, policia u publikon pamjet në internet (Foto+18)

Bashkia e Tiranës për të ndaluar urinimin në vendet publike, kryesisht në Lumin e Lanës, ka ndërmarrë një nismë për publikimin e pamjeve në internet.

Një gjë e tillë ndodh dhe në SHBA, ku policia në Florida ka publikuar fotot e personave që janë kapur duke kryer marrëdhënie seksuale në vende publike.

Qëllimi është parandalim i rasteve të tilla dhe fëmijët që kalojnë në rrugë të mos ndeshen me veprime të tilla të mos përmbajtjes së epshit.

se1se2se3se4se5se6e7

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...