Published On: 28 Maj, 2016

Sejdiu: Largimi i Gërvalles pamje e pahijshme për LDK

Ish-presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu ka deklaruar se LDK duhet të jetë më transparente me anëtarësimin e vet por edhe me publikun në përgjithësi. Ai theksoi se largimi i Donika Gërvallës dhe Shefqet Dibranit, është pamje e pahijshme për LDK.

Sejdiu në Kuvendin e Punës së LDK-së, tha se është sesion për të marrë disa veprime të nevojshme për LDK-në, ku ka kërkuar që të respektohen rregullat e përgjithshme fundamentale të demokracisë.

 Ai sqaroi se në rendë të ditës janë përfshirë edhe tema të cilat është dashur të diskutohen. /KosovaPress/
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...