Published On: 13 Mars, 2016

Sejdiu: Ja si më shkarkoi Enver Hasani

Ish-Presidenti Fatmir Sejdiu ka folur në dokumentarin “Rënia e Babës”, të përgatitur nga ekipi i emisionit “Zona Express”.
Sejdiu rrëfen tërë historinë se si u shkarkua nga Presidenca dhe pse e shkarkoi atë Enver Hasani.

Shikojeni videon në vazhdim…

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...