Published On: 17 Shtator, 2016

Sefer Seferi humb ndaj Charrit, por boksieri gjerman nderon duke bërë shqiponjën dykrenëshe (Foto/Video)

Boksieri shqiptar Sefer Seferi ka humbur në kuadër të WBA International Champions.

Seferi u mund nga boksieri gjerman, Manuel Charr, i cili është i gjatë 1.92 centimetra dhe fal fizikut të tij dhe bëri diferencen.

Ky takim kishte dhjetë runde, ku me pikë vetëm dy i takuan Seferit. /Telegrafi/

capture-20160917-223017capture-20160917-223233capture-20160917-223352

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...