Published On: 26 Maj, 2017

Sead Koçan merret në pyetje nga Specialja

Biznesmeni Sead Koçan sot paradite u morë në pyetje në Prokurorinë Speciale Publike të Katica Janevës. Ai i shoqëruar nga avokati Ii tij Nikolla Dodevski u paraqit në PSP.
Ndryshe Sead Koçan i cili është edhe akuzuari i parë në rastin “Trust”, sot për here të pare është paraqitur para PSP-së.

Ai dyshohet se me dokumente false ka marrë tender nga shteti në vlerë mbi 17 milionë euro.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...