Published On: 21 Maj, 2016

Së shpejti një bashkëpunim nga Sabri Fejzullahu dhe Dhurata Dora (VIDEO)

Në një intervistë për prive.al, këngëtari Sabri Fejzullahu ka zbuluar detaje rreth disa projekteve të reja muzikore.

Ai shumë shpejt vjen me tri këngë të reja, dy prej të cilave janë balada, transmeton lajmi.net.

I pyetur nëse do ta sjell një bashkëpunim me këngëtaren Dhurata Dora ai nuk e ka mohuar këtë, ndërsa një bashkëpunim i tillë sigurisht se do të jetë interesant.


 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...