Published On: 2 Janar, 2016

S’do ketë përmirësim të situatës, pohojnë analistët

Në adresimin e tij për Vitin e Ri 2016, kryeministri Isa Mustafa, pati urimet më të mira.

Por viti në të cilin sapo kemi hyrë duket se do të jetë i vështirë për Qeverinë e tij dhe skenën politike në përgjithësi në Kosovë, njofton Klan Kosova

Të paktën këtë e pohojnë njohësit e këtyre zhvillimeve, derisa paralajmërojnë se qysh në ditët e para të 2016’së, vendi do të përballet me vazhdim krize.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...