Published On: 11 Janar, 2017

Sara Kapo zhvishet dhe shtrihet në mes të dëborës (Foto)

Sara Kapo, vajza e aktores Ema Andrea,  ka gjetur një mënyrë mjaft origjinale për të festuar rënien e dëborës në Tiranë dhe këtë e ka bërë publike për të gjithë nëpërmjet një fotografie të postuar në rrjetet sociale.

Ajo është zhveshur vetëm me të brendshme dhe është shtrirë në mes të dëborës, duke sfiduar kështu në mënyrën më absolute temepratuar e ulëta që po shëoqërojnë këtë dimër në kryeqytetin shqiptar.

“Nuk e di o mami, njerezit thone bore une qekam qorre perfundimisht!”, – shkruan Sara krahas fotos që ka publikuar në rrjete sociale.

Image

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...