Published On: 21 Janar, 2016

Sandro largohet nga Barcelona, transferohet në Premierligë?

Talenti i akademisë ‘La Masia’ që këtë sezon u promovua në ekipin e parë, nuk po gjen hapësira në formacionin e trajnerit Luis Enrique edhe në mungesë të shumë lojtarëve. Kjo e ka shtyrë spanjollin që të kërkojë një skuadër të re ku kish me u rrit më shumë si lojtar.

Mediat spanjolle e ato britanike shkruajnë se Tottenham, Newcastle e Betis janë tri skuadrat që duan shërbimet e Sandros.

Sipas “The Guardian”, Newcastle dëshiron ta marrë si huazim me të drejtë blerje Sandron. Madje raportohet se tashmë kanë nisur negociatat mes klubeve dhe mbetet të shihet ditëve në vijim se çfarë do të vendoset. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...