Published On: 17 Shkurt, 2016

Sandro jashtë për gjashtë javë

  • Mbrojtësi i Juventusit, Alex Sandro, mund të mungojë për gjashtë javë.

Brazilian u desh ta lë në gjysmë stërvitjen për shaka të një dëmtimi muskulor, ndërsa me të nuk stërviti as Juan Cuadrado.

Sipas Sky dhe SportMediaset, kolumbiani nuk ka dëmtim.

Kolumbiani do të pushojë në ndeshjen me Bolognan, ndërsa do të jetë i pranishëm për ndeshjen kundër Bayern Munich në Ligën e Kampionëve.

Por Calciomercato ka një lajm të keq për Alex Sandron, i cili pritet të mungojë gjashtë jave.

Juventusit pritet t’i kthehet Mario Mandzukic, ndërsa Giorgio Chiellini mbetet ende në dyshim. /Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...