Published On: 1 Shkurt, 2016

Samsung zbulon datën zyrtare të lançimit të S7

Samsung ka paralajmëruar ngjarjen “Unpacked” për 21 shkurt,ku kompania prezanton modelin e shumëpritur S7 të Galaxy.

21 shkurti do të jetë data kur S7 dhe S7 Edge do të prezantohen, të paktën kështu bëhet e ditur sipas një imazhi të publikuar nga kompania ku njofton për ngjarjen e ardhshme.

Modelet e reja do të kenë një çip procesori më të fuqishëm, që do t’i dallojë ata nga modelet aktuale.

cabhe1xweaavqqi-1

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...