Published On: 7 Korrik, 2017
Bota |

Samiti G20, të gjithë liderët kthehen për foto vetëm Trump …

Një tjetër moment qesharak është filmuar ditën e sotme në samitin G20 gjatë takimit të liderëve botërorë.

Protagonist, nuk kishte si të ishte tjetër njeri përveç Donald Trump.

Kur të gjithë liderët ndodheshin në tavolinën e përbashkët dhe u kthyen për një foto, presidenti amerikan as që e vuri re dhe dukej që nuk kishte ndërmen të kthehej po të mos ishte për kryeministren britanike, Theresa May që e preku në shpatull.

May, e cila ishte ulur ngjitur me Trump, lajmëroi këtë të fundit se duhet të kthehej, pasi të gjithë e kishin bërë një gjë të tillë.

Në videon e mëposhtme mund të shikoni momentin e sikletshëm të Trump, të cilin e gjëmojnë ngado që shkon:

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...