Published On: 31 Gusht, 2016

Sami Hamiti lëshon Komunën e Prishtinës, propozohet anëtar i KQZ’së (Dokument)

Lidhja Demokratike e Kosovës i ka dërguar presidentit Hashim Thaci dhe kryeministrit Isa Mustafa një letër në të cilën ka propozuar Sami Hamitin anëtar të saj të KQZ’së në vend të Florjan Dushit I cili tashmë është z.v ministër I Drejtësisë.

Express ka siguruar letren të cilën kjo pati u ka dërguar krerëve të shtetit.

Hamiti deri sot ishte kryetari i Grupit të Asamblistëve nga radhët e LDK-së në Komunën e Prishtinës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...