Published On: 18 Gusht, 2017

Sali Berisha përgëzon Skënderbeun: Në lartësinë e emrit

Barazimin ndaj Dinamo Zagred të skuadrës shqiptare Skëndërbeut, të vlefshme për kualifikim në Europa League, e ka përshëndetur edhe ish-kryeministri i vendit Sali Berisha.

Nëpërmjet një status në Facebook, Berisha shkruan se Skënderbeu, ishte në lartësinë e emrit që mbart.

“Skenderbeu ne lartesine e emrit, Nje barazim sa nje fitore!

Urime te perzemerta trajnierit, kapitenit, golshenuesit dhe te gjithe lojtareve per lojen dinjitoze, barazimin sa nje fitore! Sb”

 

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...