Published On: 14 Qershor, 2017

Sali Berisha i publikon një foto Edi Ramës: “Overdozë …”

Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar pasditen e sotme një foto të kryeministrit Rama. Sipas tij foto është realizuar gjatë takimit të Ramës me elektoratin në Tropojë. Në foto shihet fytyra e Ramës një pozicionim ku kryeministri duket si në siklet dhe ka mbledhur fytyrën. Berisha nga ana e tij e ka komentuar kështu: Në Tropojë me overdozë! Sb. /opinon.al

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...